Doceniamy dobrą obsługę
Każdy klient ma swojego osobistego menedżera, który jest w kontakcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Komunikujemy się telefonicznie i mailowo, a nasi menedżerowie są dostępni na wszystkich komunikatorach. Zawsze odpowiadamy szybko i rzeczowo, a wzory dostarczamy do biura.
Opracowujemy koncepcję i wizualizację wszystkich upominków firmowych (pakietów powitalnych, pudełek integracyjnych, pudełek prezentowych) oraz zapewniamy odpowiednie opakowania. Oprócz własnej produkcji szerokiej gamy wyrobów: koszulek, bluz, bluz z kapturem, kamizelek, kurtek przeciedeszczowych i kurtek zwykłych, nasza firma dostarcza wszelkiego rodzaju artykuły promocyjne - długopisy, notatniki, butelki na wodę, termosy, maski do spania, poduszki podróżne, koce i wiele innych.
Gift boxy i inne upominki firmowe
Pełny cykl produkcyjny w zakładzie
Posiadamy własny pełny cykl produkcyjny: projekt / szycie / druk / haft, co pozwala nam utrzymać stałą wysoką jakość i terminowość. Pracujemy wyłącznie z tkaninami najwyższej jakości. Nasze opcje znakowania (nadruk, haft, przywieszki, naszywki silikonowe, szewrony itp.) zapewniają pełne dostosowanie do potrzeb Twojej firmy.
Projektowanie odzieży korporacyjnej
Projektujemy odzież korporacyjną klasy premium z logo na miarę. Nasz zespół kreatywny tworzy dla każdego klienta gotowe wizualizacje towarów w stylu korporacyjnym, od opracowania koncepcji (szeroki wybór układów graficznych) po opracowanie nowych produktów i dostosowanie powiązanych produktów promocyjnych (długopisy, notatniki, butelki na wodę itp.).
WARSAW, UL. ZWYCIĘZCÓW 2
CONTACT THE TEAM
_________________________________________________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________________________________________________
___________________________________________________________
Made on
Tilda