Wypełnij formularz lub zadaj pytanie, a my się do Ciebie odezwiemy
Wypełniając ten formularz - wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Relocate box (jak wsperać Twój Team podczas relokacji)

26.04.2022

Nie jest tajemnicą, że pracownicy firm IT są zawsze otwarci na zmianę miejsca zamieszkania.

Charakter pracy pozwala aby sumiennie wykonywać swoje obowiązki, (nieważne w jakim miejscu jesteś) potrzebujesz tylko komputera i szybkiego internetu. Dlaczego więc nie odkryć nowych krajów, a nawet kontynentów?! Mówiąć inaczej: "Po co siedzieć w domu?”

Ale adaptacja do nowych warunków nie zawsze przechodzi bez trudności: nowe zasady życia, nowy język, inna kultura - to wszystko nie jest łatwe do opanowania. Człowiek może czuć się zdezorientowanym, a nawet wytrąconym z równowagi.
Oczywiście dla firm ważne jest wspierać swoich pracowników w tym trudnym okresie. Pozostaje pytanie: “Jak to zrobić?”
Jednym z najprostszych, a jednocześnie najskuteczniejszych sposobów jest prezent – tak zwany „relocate box”. No właśnie! Prezenty wszystkim sprawiają przyjemność.
Chodzi o to, że często ludzie po prostu nie mają czasu na dobre przygotowanie się do przeprowadzki. Za jednym razem wszystkich rzeczy nie spakujesz. Okazuje się, że nie ma walizki, która zmieściłaby całe życie. Trzeba wybierać to, co jest najważniejsze i nie zawsze to rzeczy, które zapewniają komfort. Generalnie bardzo trudno jest przewidzieć, czego będziesz potrzebować w nowym kraju.

Relocate box
jest akurat zbiorem tych właśnie rzeczy, niezbędnych dla komfortowego życia w kraju, gdzie pracownik został przeniesiony.
Na przykład, w krajach nadmorskich relocate box może zawierać ręcznik plażowy i czapkę z daszkiem, a w krajach o chłodnym i deszczowym klimacie – płaszcz przeciwdeszczowy i kubek termiczny. Nie ma granic dla wyobraźni i kreatywności! Po prostu pomyśl (lub zapytaj), co dokładnie przydałoby się teraz twoim współpracownikom w nowym miejscu zamieszkania i podaruj im to!
Otrzymując tak aktualny i potrzebny prezent, pracownik z pewnością poczuje troskę i uwagę od firmy, w której pracuje. Sprawi to, że będzie mu miło i ciepło na sercu. Czy nie jest to najważniejsze?

Zobacz nasze propozycje
ГОТОВЫЕ РЕШЕНИЯ
Назад
WARSAW, UL. ZWYCIĘZCÓW 2
CONTACT THE TEAM
_________________________________________________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________________________________________________
___________________________________________________________
Made on
Tilda