Wypełnij formularz lub zadaj pytanie, a my się do Ciebie odezwiemy
Wypełniając ten formularz - wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
FAQ
__________________________________________________________________________________________________________________________
Wnosimy fashion do firmowego mercha, zamawiasz wygodnie, dostarczamy na czas
Wnosimy fashion do firmowego mercha, zamawiasz wygodnie, dostarczamy na czas

SWAG 42
TOP produktów
Bluzy z kapturem
Bluzy
Koszulki
Kostiumy
Akcesoria
Projektowanie unikatowej kolekcji mercha
Team SWAG 42 pomoże wypowiedzieć się głośno o Twojej firmie.

Wizualizujemy, projektujemy i produkujemy stylowe i unikatowe kolekcje mercha, w których odzwierciedlamy wartości, filozofje i ogólny pomysł Państwa firmy.

Lączymy wszystkie elementy kolekcji, bądź to odzież, akcesoria, a nawet obuwie, kastomizujemy i tworzymy fashion-merch na poziomie światowych brandów.

Bądźcie unikalni! Swag up your team!
Nasz zespół współpracuje z najlepszymi firmami informatycznymi
[swag]
Słowo, które dla każdej osoby ma inne znaczenie. Jeśli masz swoją brykę, jeśli lubisz ubierać się stylowo, jeśli coś lubisz najbardziej - to jest to SWEG!
Czemu SWAG 42?
rzec.

"Odpowiedź na ostateczne pytanie dotyczące życia, wszechświata i wszystkiego"
42
Jaka jest minimalna wielkość zamówienia?
Minimalna wielkość zamówienia wynosi 25 sztuk.
Czy projektują Państwo produkty?
Tak, oczywiście. Tworzymy korporacyjny merch od zera. Do tego projekt to darmowa usługa.
Nasz dział graficzny stworzy projekt w oparciu na najnowsze trendy, który będzie odzwierciedlać styl Państwa firmy. Tworzymy unikalne designerskie rzeczy, kastomizujemy i w efekcie końcowym mamy fashion-merch na poziomie światowych brandów.
Jedyne, co jest potrzebne dla stworzenia projektu – to logo w formacie wektorowym. Przydą się również brandbook, korporacyjne kolory, motto firmy i inne życzenia, jeśli są.
Posiadamy również szczególną premium usługę – zaprojektowanie kapsułowej kolekcji merchu. Łączy ona w sobie pełną wizualizacje merchu w korporacyjnym stylu: tworzenie logo firmy, koncepcji, designu, kolorów itp.
Od czego zależy cena produktu?
Finalna cena produktu jest wyliczana po akceptacji projektu, zależy również od nakładu zamówienia, ilości miejsc i rozmiaru druku na produkcie, oraz typu brandowania (haftowanie, metki itp.).
Przybliżony koszt można zobaczyć w katalogu online w Telegram (link) lub skontaktować się z naszym zespołem aby wyliczyć koszt Państwa zamówienia.
Jaka paleta kolorów i typy materiałów są dostępne do zamówienia?
Do wyprodukowania merchu dostępna jest pełna paleta kolorów dla dowolnego typu tkanin. Pomagamy dobrać najbardziej pasujący do Państwa brandbooku odcień, pracujemy tylko z materiałami premium i podtrzymujemy stałą konsumpcję.

Czy tworzą Państwo coś oprócz ubrań?
Tak, produkujemy, brandujemy i dostarczamy bardzo szerokie spektrum towarów, w tym: długopisy, notatniki, butelki na wodę, termosy, maseczki nocne, poduszki podróżne, koce i wiele innych.
Nasz zespół opracowuje koncepcję i wizualizację wszystkich korporacyjnych prezentów (welcome pack, onboarding box, gift box), tworzy indywidualne opakowanie i pomaga z dostawą na całym świecie.
Klienci SWAG42 wiedzą na pewno, że dostaną stylowe, fajnie zaprojektowane akcesoria w najwyższej jakości, a nie zwykłe gadżety promocyjne.
Czy realizują Państwo dostawę?
Realizujemy dostawę na całym świecie. Lokalizacje naszych fabryk i własny dział logistyczny pozwala dostarczać operatywnie, bez uzyskania od klienta kosztów celnych itp. Na żądanie realizujemy również indywidualną dostawę do domu każdego pracownika.
Już niedługo na naszej stronie będzie możliwość śledzenia statusu przesyłki na koncie indywidualnym. Tworzymy wygodną platformę IT, która zautomatyzuje i ułatwi proces dostawy.
Jak zamówić?
Skontaktuj się z nami
Uzupełnij formularz na stronie lub Skontaktuj się z naszym zespołem
Stwórz własny projekt
Uzyskaj unikalny projekt swojego przyszłego designerskiego merchu
Zatwierdź próbkę
Upewnij się że twoja przyszła kolekcja merchu odpowiada oczekiwaniom
Otrzymaj gotowe zamówienie
Otrzymaj swoje zamówienie operatywnie, bez zbędnych kłopotów i ciesz się pozytywnymi opiniami swoich pracowników
ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE
WARSZAWA, ZWYCIĘZCÓW 2
CONTACT THE TEAM
_________________________________________________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________________________________________________
___________________________________________________________
Made on
Tilda